فقط 2 هفته مونده

سلام سلام سلام. حال همگی خوبه؟ با درس و زندگی و کار و ... چطورین؟

بچه ها از همگی عذر می خوام که این چند روز نتونستم بیام پیشتون. ولی همگی لطف بی نهایت داشتین و منو تنها نذاشتین.

این هفته هم درسام سنگین بود هم دلم بدجور گرفته بود نتونستم زیاد بیام. از همگی شما که منو دلداری دادین و بهم امید دادین ممنون.

بچه ها باور کنین از وقتی میام اینجا و درد دل می کنم و با شماها آشنا شدم روحیم خیلی خیلی بهتر شده. من در میان همه تنها و غریبم. ولی اینجا که میام احساس راحتی می کنم. اینجا دوستایی دارم که منو درک می کنن و به خاطر خودم میان، اگه شماها نبودین معلوم نبود وضع روحی من الآن چطور بود.

پس منو تنها نذارین!

راستی نتیجه ی دوتا از امتحانام اومد و خوشبختانه با نمره ی خوب قبول شده بودم.تشویقتشویقتشویقتشویقتشویق

کسی که نیست تشویقم کنه مامان و بابا هم که هیچ عکس العملی نشون ندادند پس لا اقل خودم خودمو تشویق کنم.نیشخنددر کل این روزا همش درگیر درس و امتحانم و سعی می کنم کمتر به مشکلاتم فکر کنم.

هفته ی گذشته هم یه نرم افزار جدید به نام پارس آوا به دستمون رسید که برای اداره ی وبلاگ و سایت خیلی بهتر از نرم افزار jaws هستش و کار من برای وبلاگ نویسی و گشتن در وب سایت ها بهتر شده.

سایتشو هم براتون می ذارم، برای کسانی که هنوز باورشون نشده من نابینا هستم و نمی تونم وبلاگ اداره کنم به این سایت برن و مطالعه کنن و بدونن این نرم افزار چی هست و چطور ما هم می تونیم وبلاگ اداره کنیم.

 

این سایت یه سر بزنین

خوب بچه ها دو هفته ی دیگه به آزادی من مونده خسته شدم از بس هر روز درس خوندم. تو خونه که فقط من باید درس بخونم و داداشم یک ساله درسش تموم شده و همش پشت کامپیوتر نشسته و بیشتر فامیلامونم درس ندارن. این دو هفته مخصوصاً هفته ی آینده خیلی درسام سخته و به امتحانای سخت رسیدیم. بنابر این من زیاد نمی تونم بیام نت.

یه وقت نگین نیلوفر بی معرفته به خدا ببعد از درسام جبران می کنم. البته سعی می کنم روزی لا اقل 15 دقیقه هم که شده بیام نت پیشتون ولی ممکنه نتونم به همه سر بزنم از این بابت عذر می خوام.

برام خیلی دعا کنین. مواظب خودتون باشین.قلب

(امروز را برای ابراز احساسات به عزیزانت غنیمت بشمار، شاید فردا احساسی باشد اما عزیزی نباشد.)

بدرود.

/ 132 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهسا

سلام.موفق باشی عزیزم.[گل]

مهسا

سلام.موفق باشی عزیزم.[گل]

عسل

سلام نیلوفر جونم فدات شم ممنون هنوز شروع نشده شنبه اولیشه اما خیلی سخته [اضطراب] واسم دعا کن.

سولماز

سلام عزیزکم مرسی که بهم سرزدی نازگلم[بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

مسعود

سلام مهربون خوبی نیلوفر خانم؟ وبلاگ پرمحتوا و زیبایی داری خوشحال میشم به وبلاگ کودکانه من هم سر بزنی منتظرم[گل][قلب]

حسین.ر

نیلوفر نازنین برای مطلب جدید سری بزن وچیزی بنویس. خدا حفظت کنه.

حقدوست

[لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][گل] با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست ارجمند. با مطالب جديد در خدمت شما عزيز هستم: [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>>> جریان پادشاه و پرواز قوشها [گل] http://bia2mofid.persianblog.ir/post/421/ [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>> فواید زیارت قبور ائمه(ع) و دیگران‏ [گل] http://bia2mofid.persianblog.ir/post/419/ [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>>> چگونه ماه صفر را به خوبی بگذرانیم؟(دعاها و اعمالی برای رفع نحسی ماه صفر) [گل] http://bia2mofid.persianblog.ir/post/417/ [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>>> احادیث هفته 111، 112و 113 [گل] http://bia2mofid.persianblog.ir/post/416/ که توصیه می‌کنم حتما لااقل به مدت 5 دقیقه برای خواندن احادیث وقت بگذارید. [گل][گل][گل][گل][گل] منتظر حضور شما هستم. [لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][گل]

هستی

وبلاگمو آپ ميکنم خدا نياره اون روزو بدون اپ من بمونم بياييد . بياييييييييييد. آپپپپپپپپپپپپپپپپپپم آبجی بیا آپم [ماچ]

هستی

بهش بگيد همين روزا وبلاگمو آپ ميکنم خدا نياره اون روزو بدون اپ من بمونم بياييد . بياييييييييييد. آپپپپپپپپپپپپپپپپپپم

افسونگرتنها

ساراجان عزیزم من تازه به این وب اومدم و واقعاپسندیدم منم ازلحاظ روحی درشرایط توهستم ولی ببخشیدقصدتوهین ندارم من نابینانیستم وبلاگت محشره امیدوارم درکارت وهمچنین درزندگی آیندت موفق وسربلندباشی گرچه من15سالمه اماهمه چیزو بهتردرک میکنم خداحفظت کنه بای بای![قلب][تایید][قلب]